Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропонований підхід до оптимального проектного синтезу однофазного колекторного двигуна з адаптацією узагальненого показника якості. Обгрунтовані переваги запропонованого підходу. The approach to optimum design synthesis of a single-phase collector motor with adaptation of the generalized index of quality is offered. The advantages of the offered approach are justified.

Пуйло Г. В. Проектный синтез однофазных коллекторных двигателей с адаптацией обобщенного показателя качества / Г. В. Пуйло, С. Н. Пирковский, О. Б. Бабийчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 176–181. – Библиография: 6 названий.