Модифікація часового масштабу дифтонгів польської мови

Наведено результати дослідження зміни кепстрів дифтонгів польської мови залежно від зміни темпу мовлення. Отримано формули коректуючих вагових кепстральних функцій та розроблено метод модифікації часового масштабу польської мови на їх основі. Results of research of change of cepstrums of diphthongs of Polish are offered depending on the change of speech rate are presented. The formulas of correcting cepstral functions are developed and the method of time-scale modification of Polish speech is developed on their basis.

Фігура Р. Модифікація часового масштабу дифтонгів польської мови / Р. Фігура, Р. Марцишин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 604 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 114–118. – Бібліографія: 2 назви.