2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто стратегії призначення фрагментів дерев на магістралі каналів програмованих логічних інтегральних схем (ПЛІС). Проаналізовано результати етапу, мікротросування ПЛІС.
The strategies to destination fragments of tree on channel line for FPGA is considered. Results of experimental research of micro-routing for FPGA was considered.

Коротєєва Т. Дослідження стратегій призначення вертикальних та горизонтальних фрагментів дерев Штейнера на магістралі каналів ПЛІС / Т. Коротєєва // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 496 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 79–84. — (Моделювання процесів і систем).

Endorsement

Review