2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано розроблений програмний пакет для реалізації методів лінійного та диференційованого часового перетворення м овних повідомлень, засобами якого можна відображати, озвучувати та редагувати мовні сигнали, керувати процесами їх часового масштабування
The many-functional application program package designed for the computer speech rate-change playback is described. Window interface of the programme enables the user to control all the processes of time-scaling: to check the stages of phone segmentation and their temporal modification, to provide visual and oral representation of the sound transformation results, to edit signal wave-form sections, etc.

Шпак З. Програмний комплекс для апробації методів і алгоритмів часового масштабування мовної інформації / З. Шпак, Р. Костів // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 69–73. — (Моделювання процесів і систем).