Модель довіри в спеціалізованих мобільних мережах

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто основні особливості спеціалізованих мобільних мереж. На основі моделі довіри узагальненої теорії сертифікації запропоновано нову розподілену децентралізовану модель довіри у спеціалізованих мобільних мережах.
The main features of wireless ad-hoc networks are considered. New distributed model of trust based on the generalized certification theory’s model of trust is proposed for wireless ad-hoc networks.

Сокіл В. М. Модель довіри в спеціалізованих мобільних мережах / В. М. Сокіл, Ю. В. Морозов // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 546 : Комп’ютерні системи та мережі. — С. 135–139.

Endorsement

Review