Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто режими роботи електроприводу на базі вентильних двигунів без давачів положення ротора у явному вигляді та співвідношення для розрахунків відповідних параметрів компонентів схемотехніки для забезпечення надійного запуску, регулювання швидкості обертання та гальмування двигунів.

Ткачук В. І. Режими роботи електроприводу транспортного засобу на базі вентильних двигунів без давачів у явному вигляді / В. І. Ткачук, І. Є. Біляковський, Б. Л. Копчак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 237-242. – Бібліографія: 2 назви.