Проаналізовано основні аспекти щодо візуалізації деревоподібних графів на площині та запропоновано метод розташування вершин таких графів як на шпальті видання, так і на площині екрана. An article touch on the basic aspects, which visualize of tops treelike graphs on the plane concern, are analysed and the method, which arrangements to the specified elements of the image both on page editions and on a plane of the screen, is offered.

Дунець Р. Б. Метод розташування вершин деревоподібних графів на площині в процесі їхньої візуалізації / Р. Б. Дунець, Т. М. Басюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 573 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 77–82. – Бібліографія: 9 назв.