Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено вплив температури сушіння на структурно-механічні властивості черкаських бентонітів. Встановлено оптимальну концентрацію кальцинованої соди. Доведено можливість покращання якості бурових розчинів залежно від способу приготування. The influence of drying temperature on structural-mechanical properties of bentonites has been researched. The optimal concentration of calcium soda has been found. The possibility of improvement perforing solutions has been proved (depending from preparation way.

Балінський Н. І. Вплив лужної активації на структурно-механічні властивості черкаських бентонітів / Н. І. Балінський, М. В. Кріль, Н. С. Бєссонова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 223–226. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review