Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено структурно-автоматну модель адаптивної процедури вибору комірок на обслуговування із сукупності буферів за максимумом довжини черги комірок у буфері. Розроблена структурно-автоматна модель при використанні відповідної технології дозволяє отримати марковську модель для наведеного об’єкта моделювання і дослідити ефективність його роботи. Structural-automatical model of adaptive procedure of cells selection for servicing from buffers collection on maximum buffer’s cells queue length in article is presented. Brought structural-automatic model allows to get markov model for presented modelling object and to make a research of its work effectiveness.

Волочій Б. Структурно-автоматна модель адаптивної процедури вибору комірок на обслуговування із сукупності буферів у вузлах комутації мереж АТМ / Богдан Волочій, Андрій Шира // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 103–110. – Бібліографія: 4 назви.