О геоинформационных подходах к картографированию плотности населения АР Крым

На прикладі Автономної Республіки Крим описано особливості геоінформаційного аналізу густоти населення на регіональному рівні. На примере Автономной Республики Крым описаны особенности геоинформационного анализа плотности населения на региональном уровне. In the article on the example of Autonomous Republic Crimea the features of GIS-analysis of closeness of population are described at regional level.

геоинформационный подход, густота населення

Єфимов С. О геоинформационных подходах к картографированию плотности населения АР Крым / С. Єфимов, О. Селезнёва // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 2 (18). – С. 93–98. – Библиография: 8 назв.