Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано концептуальні підходи поводження з ТПВ в сільській місцевості. Подано схему створення пункту сепарації сміття для сільської місцевості як першочерговий крок до створення системи поводження з відходами на селі. In the given article the offered conceptual approaches of the treatment with municipal waste in a countryside.The scheme of creation of point division waste for a countryside as a prime step to creation of a system the treatment with waste on a village is offered.

Бать Р. Я. Підходи до створення пункту сепарації твердих побутових відходів (ТПВ) в сільській місцевості / Р. Я. Бать, П. М. Грицишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 125-127. – Бібліографія: 3 назви.