Маркетингове дослідження попиту машинобудівних підприємств на лізингові послуги

Thumbnail Image

Здійснено дослідження ринку лізингу за допомогою анкетування машинобудівних підприємств. Виділено основні причини, що стримують використання лізингу машинобудівними підприємствами, окреслено основні параметри лізингової послуги, які б задовольняли потреби машинобудування. It was researched the leasing market in the way of questionnaire of managers machinebuilding enterprises. Author elucidated the main reasons of braking of using the leasing in machine-building industry, considered the parameters of leasing service that prompt to acquirements of machine-building industry.

Подольчак Н. І. Маркетингове дослідження попиту машинобудівних підприємств на лізингові послуги / Н. І. Подольчак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 623 : Логістика. – С. 206–213. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review