Thumbnail Image

Показано доцільність заміни традиційної клинопасової передачі та автоматично регульовану передачу. За відомими параметрами традиційної пасової передачі можна розрахувати параметри автоматично регульованої передачі. Запропоновано методику такої заміни. The expediency of replacing the traditional V-belt drive to automatically regulated transmission. For known parameters of the traditional belt drive can determine the parameters are automatically regulated transmission. Proposed methodology for such substitution.

Предко Р. Я. Особливості заміни традиційної клинопасової передачі автоматично регульованою передачею / Р. Я. Предко, В. Т. Павлище // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 678 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 94-97. - Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review