Інформаційний портал Львівського державного природознавчого музею

Викладено принципи реалізації сучасної парадигми діяльності природничо-наукових музеїв, яка об’єднує традиційне колекціонування природних об’єктів як музейних предметів та накопичення інформації про природні об’єкти, процеси і явища у формі електронних баз даних. Запропоновано використати середовище розробки ZOPE для створення такої системи.
The article offers the approaches to realization the modern paradigm of the Natural History Museum activities, which unites traditional collecting of natural objects with accumulation the information in the form of electronic databases. Applying the system ZOPE to develop such system is proposed.

Інформаційний портал Львівського державного природознавчого музею / В. К. Войчишин, О. С. Климишин, Є. Я. Лещинський, Ю. В. Нікольський, Ю. М. Чорнобай // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 549. — С. 44–54.