Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено процес газофазної конденсації метилацетату з формальдегідом. Встановлено вплив вмісту оксиду молібдену на каталітичні властивості B2О3–Р2О5–МоО3/SiO2 каталізатора; знайдено оптимальний за вмістом оксиду молібдену каталізатор для процесу одержання метилакрилату в газовій фазі. The process of gas phase condensation of methylacetate with formaldehyde has been investigated. The effect of molybdenum oxide content on catalytic properties of B2О3–Р2О5–МоО3/SiO2 catalyst has been found; the optimum catalyst by the content of molybdenum oxide for the process of methylacrylate obtaining in gas phase has been found.

формальдегід, процес одержання, formaldehyde, for the process

Конденсація метилацетату з формальдегідом у метилакрилат на молібденвмісних каталізаторах в газовій фазі / Р. В. Небесний, В. В. Івасів, В. М. Жизневський, С. В. Шибанов, С. В. Майкова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 132-134. – Бібліографія: 3 назви.