Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано застосувати динамічні макромоделі підсхем для встановлення зв'язків між ними в методі роздільного інтегрування що вирішує значною мірою проблему стійкості обчислювального процесу знаходження динамічних режимів складних електричних кіл по частинах наведено приклад формування динамічної макромоделі підсхеми в розробленому програмному комплексі. Dynamic macromodel of subcircuits for matching determination for multirate method is proposed. This approach substantially ensures numerical stability of transient processes simulation of large scale electrical circuits by partitioning. An example of dynamic macromodel of subcircuit formation in developed software is shown.

формування, макромоделі, підсхеми, інтегрування

Рендзіняк С. Й. Способи формування динамічних макромоделей підсхем та їх застосування в методі роздільного інтегрування / С. Й. Рендзіняк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 172-177. – Бібліографія: 5 назв.