Розглядаються основні питання ідентифікації людського потенціалу окремого індивідума та машинобудівного підприємства загалом. Обґрунтовано можливість оцінювання потенціалу окремої людини, який виявляється під дією інвестування та мотивації, та загального людського потенціалу машинобудівного підприємства як суперпозиції локальних потенціалів окремих ресурсних складових. This article discusses the basic issues of identification of human potential and individual indyviduma engineering company as a whole. The possibility evaluation capacity of the individual, which appears under the influence of investment and motivation, and general human engineering company as a superposition of local potentials of the individual resource components.

Крикавський Є. В. Людський потенціал машинобудівного підприємства: аспекти ідентифікації та оцінювання / Є. В.Крикавський, С. В. Леонова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 275–283. – Бібліографія: 21 назва.