Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено багатокомп’ютерну (багатопроцесорну) систему, в якій розділені розрахунок математичної моделі системи генерування електроенергії синхронною машиною, керування математичною моделлю і реєстрація результатів розрахунку. Multiprocessor system, which separated the calculation of power generation system mathematical model and model control and registration of calculation results, has been developed.

система генерування, синхронна машина

Куцик А. С. Аплікація математичної моделі системи генерування електроенергії синхронною машиною в комп’ютерній мережі / А. С. Куцик, М. Б. Семенюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 120-125. – Бібліографія: 5 назв.