Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто сучасний стан галузей діяльності споживчої кооперації, їхній взаємо¬зв’язок, передумови та засади створення локальних систем “заготівля-переробка-реалі- зація”, обґрунтовані необхідність та проблеми формування ланцюга поставок сільсько¬господарської продукції. The modern state of consumer cooperative branches of activity, their correlation, preconditions and principles of local system ”stocking-remaking- saling” creating are regarded, the necessity and problems of agricultural production supply chait forming are substantied.

Міценко Н. Г. Проблеми формування ланцюга поставок у ефективному функціонуванні локальної системи / Н. Г. Міценко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 452–457. – Бібліографія: 3 назви.