Методичний механізм функціональної підсистеми “Бюджетування”

Видавництво Львівської політехніки

Визначено роль методичного механізму у процесі створення та функціонування підсистеми и «Бюджетування» системи управління підприємством. Встановлено, що методика виступає найважливішим елементом функціональної підсистеми "Бюджетування", фактично єдиним джерелом релевантної інформації для вироблення попередніх управлінських рішень в області інформаційного, технічного, математичного та організаційного забезпечення підсистеми «Бюджетування» системи управління підприємством.The role of the methodical mechanism in the course of creation and functioning of a subsystem "Budgeting" of a control system by the enterprise is defined. It is established, the technique acts as the most important element of a functional subsystem "Budgeting", almost uniform source of the relevant information for working out of preliminary administrative decisions in the field of information, technical, mathematical and organizational maintenance of a subsystem "Budgeting" of a control system by the enterprise.

бюджетування, методичний механізм, функціональна підсистема, byudzhetuvannya, methodical mechanism, functional subsystem

Ткаченко С. А. Методичний механізм функціональної підсистеми “Бюджетування” / С. А. Ткаченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 690 : Логістика. – С. 738–742. – Бібліографія: 10 назв.