Дослідження закономірностей синтезу співолігомерних нафтополімерних смол

2000-01-25

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Досліджено закономірності одержання нафтополімерної смоли (НПС) співолігомеризацією олефінвмісних фракції С5 і С9 рідких продуктів піролізу дизельного палива в присутності пероксидних ініціаторів. Показано, що використання термостабільних алкілпероксидів дає змогу одержати НПС з високим виходом. На підставі математичної моделі реакції вибрано оптимальні умови процесу.
The features of process the aromatic petroleum resins (APR) production by the co-oligomerization of fractions Cs and C9 fluid pirolyzis products of. Diesel fuel in the presence of Peroxide initiators have been investigated. As was shown, application of thermal stable alkylperoxide gives the possibility to obtain APR with high yields. The process optimum parameters were determined on the base mathematical model reaction.

Дзіняк Б. О. Дослідження закономірностей синтезу співолігомерних нафтополімерних смол / Б. О. Дзіняк // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 388 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. — С. 15–21.