Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Висвітлено основні принципи і переваги використання методу фізичного моделювання електромагнітних полів в тривимірних неоднорідних середовищах. Наведено опис автоматизованого комплексу технічних засобів для аналогового моделювання та приклади його застосування для дослідження тривимірних структур. Показана можливість використання цих результатів для підвищення інформативності електророзвідувальних методів в геофізиці.

Ладанівський Б. Т. Фізичне моделювання як метод підвищення інформативності при дослідженні електромагнітних полів неоднорідних середовищ / Б. Т. Ладанівський // Вісник Державного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 385 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 49-58. – Бібліографія: 6 назв.