Передвиборна агітація в Україні та адміністративний ресурс: правові аспекти

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано значення українського законодавства щодо нейтралізації адміністративного ресурсу під час передвиборної агітації. Також розроблені практичні рекомендації стосовно поліпшення виробничого законодавства України як механізму мінімізації владного впливу на вибори. The role of legislation of Ukraine in neutralization of administrative recourse during elective agitation is analyzed in this article. Also author gave practical recommendation for improvement of elective legislation of Ukrane as mechanism of minimization of power influence on election.

Бучин М. Передвиборна агітація в Україні та адміністративний ресурс: правові аспекти / Микола Бучин // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 17. – С. 66–71. – Бібліографія: 6 назв.