Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано вплив зовнішніх збурень на напругу асинхронного генератора. Розроблено модель асинхронного генератора з регульованим збудженням в середовищі MATLAB/Simulink. The analysis of influence of external disturbances on voltage of an induction generator is carried out. The model of an induction generator with the controlled excitation is designed in the programm MATLAB/Simulink.

Копчак Б. Л. Модель асинхронного генератора з регульованим збудженням з врахуванням впливу зовнішніх збурень / Б. Л. Копчак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 66–72. – Бібліографія: 9 назв.