Представлено можливі стратегії управління регіональними енергетичними підприємствами в аспекті доцільності їхнього енергоефективного функціонування. Розглянуто варіанти стратегій енергетичного розвитку регіональної економіки та визначено їхні переваги та недоліки. Запропоновано методику проведення динамічної оптимізації паливно-енергетичного балансу та концептуальну модель оцінювання інноваційного потенцалу в енергозаощадженні регіону. Possible strategies of managing regional energy plants in the aspect of expediency of their power efficient functioning have been presented. Strategy options for energy development of regional economy have been considered and their advantages and drawbacks have been defined. Methodology for dynamic optimization of fuel and energy balance, as well as conceptual model for evaluation of innovation potential in energy saving of the region has been proposed.

Люльчак З. С. Основні підходи до ефективного функціонування регіонального паливно-енергетичного комплексу / З. С. Люльчак, Н. І. Хтей, Л. І. Сопільник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 295–303. – Бібліографія: 5 назв.