Дослідження натрій 4-ацетиламінобензентіосульфонат гексаціаноферату (ІІ)

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Здійснено синтез і фізико-хімічне дослідження натрій 4-ацетил-амінобензентіо- сульфонат гексаціаноферату (ІІ) ІЧ спектроскопічним і термогравіметричним методами. Встановлено, що утворення комплексу відбувається за рахунок протонізації атома Нітрогену. Запропонована схема термічного розкладу сполуки. Both synthesis and physic-chemical investigation for sodium 4-acethylaminobenzenthiosul-phonate hexacyanoferrate (II) have been carried out by means of IR-spectroscopy and TGA methods. It has been discovered that complex formation occurred via protonation of Nitrogen atom. The scheme for thermal decomposition of this complex has been offered.

синтез, фізико-хімічне дослідження, спектроскопічний метод, термогравіметричний метод

Дослідження натрій 4-ацетиламінобензентіосульфонат гексаціаноферату (ІІ) / О. Я. Борова, Д. І. Семенишин, З. Р. Возняк, В. І. Лубенець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 52-54. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review