Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Методом сингулярних інтегральних рівнянь розглянуто стаціонарну задачу термопружності для півплощини, послабленої довільно орієнтованою крайовою тріщиною, краї якої термоізольовані, ненавантажені і не контактують між собою. Межа півплощини вільна від навантажень, її бокові поверхні термоізольовані, а в довільній точці півплощини на деякій віддалі від краю розміщене зосереджене джерело тепла. Числовий розв’язок інтегрального рівняння одержано методом механічних квадратур. Обчислено коефіцієнти інтенсивності напружень у вершині тріщини для різних геометричних параметрів задачі.

Зеленяк В. М. Температурні напруження у півплощині з довільно орієнтованою крайовою тріщиною, зумовлені джерелом тепла / В. М. Зеленяк, Л. Л. Лібацький // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 73-76. – Бібліографія: 4 назви.