Mechanizmy hydrorafinacji olejow opalowych

Thumbnail Image

2000-01-25

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Досліджено вплив вмісту азоту, кисню, ароматичних компонентів вихідної сировини на процес гідродесульфуризації дибензтіофену на каталізаторі СоМо, та вмісту сірки, кисню і ароматичних компонентів сировини на процес дегідронітрування хіноліну на каталізаторі NiMo з огляду на вищу ефективність гідрогенізаційних методів переробки нафтової сировини порівняно з традиційно існуючими.
Looking for more effective methods of fuel oil hydrorefining, the effect of nitrogen, oxygen and aromatic components on dibenzotiophene HDS over CoMo catalyst was investigated in one set runs, and the effect of sulphur, oxygen and aromatics on quinoline HDN over NiMo catalyst was tested in the other set. The results suggests possibilities of HDS/HDN increasing by raw material composition modification.

Surygala J. Mechanizmy hydrorafinacji olejow opalowych / Jan Surygala, Ewa Śliwka // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 388 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. — С. 144–152.

Endorsement

Review