Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто зняття або зменшення напружень в трубах вантових переходів з врахуванням як силових, так і температурних факторів. The guestion of removal or decrease of stress in the pipes of the suspended passages is considered. The power and temperature factors are taken into consideration.

Ольховий І. М. Регулювання переміщень елементів вантових переходів трубопроводів з врахуванням температурних деформацій / І. М. Ольховий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 434 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 97–100. – Бібліографія: 2 назви.