Логістичний підхід до управління потоками в аеропортах

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На сучасному етапі розвитку економіки постійно змінюються характеристики ділового середовища, критерії оцінки діяльності та механізми управління аеропортами. Як свідчить досвід еволюції розвитку аеропортів Європи до найефективніших інструментів організації та управління належить логістичний інструментарій. Успішна діяльність аеропортів здійснюється не тільки традиційними методами управління, а в нових умовах, що динамічно розвиваються, реалізується через систему управління економічними потоковими процесами з використанням сучасних інформаційних технологій. Розглянуто логістичний підхід до управління потоками в аеропорту, що дає можливість комплексно врахувати динаміку й зміну зовнішнього середовища. In the modern condition of economy development the descriptions of business environment, criterions of activity estimation and mechanisms of airports management change constantly. Experience of airports evolution development in Europe shows that the logistic tool is the most effective instrument of organization and management. Successful activity of airports is carried out not only by traditional management methods, but in the condition of the new dynamically developing terms realized through the system of economic stream processes control with the use of modern information technologies. In the article the logistic approach to the management streams in an airport that enables the complete consideration of dynamics and change of external environment is examined.

Саталкіна О. К. Логістичний підхід до управління потоками в аеропортах / О. К. Саталкіна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 477–482. – Бібліографія: 4 назви.