Синергетика і суспільні науки – діалог класиків

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Виконано критичний аналіз новітньої науки (методології) ідеології синергетики на підставі теоретичних уявлень класиків синергетики, кібернетики і соціальної науки. The new science/methodology/ideology of synergetic is regarded in this article on the ground of traditional approaches and visions of the classics of synergetic, cybernetic and social science.

Беззуб’як М. Синергетика і суспільні науки – діалог класиків / Мирослав Беззуб’як // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 17. – С. 13–17. – Бібліографія: 10 назв.