Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто взаємодію накладного вихрострумового перетворювача та контрольованого феромагнітного зразка у вигляді нелінійної котушки індуктивності. Отримано формули для інженерного розрахунку внесених у вихрострумовий перетворювач активного та реактивного опорів. Результати роботи можуть бути використані у вихрострумовій дефектоскопії. Paper is devoted to research of interaction eddy-current transformer and tested ferromagnetic material. This interaction basing on physical model of nonlinear coil inductance. Functional dependences for engineering calculating induced real resistance and reactance in eddy-current transformer are received. The results of this research can be used for eddy-current defectoscopy.

вихрострумовий перетворювач, нелінійна котушка

Мартинов В. В. Спрощена модель для інженерного розрахунку внесених активного та реактивного опорів при взаємодії вихрострумового перетворювача з контрольованим феромагнітним зразком / В. В. Мартинов, Д. В. Трушаков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 157-162. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review