Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі коефіцієнтів активності компонентів бінарної системи, яка містила кремнійвмісний ацетиленовий пероксид, розраховано надлишкові термодинамічні характеристики: ентальпії, ентропії та енергії Гіббса. On the base of activity coefficients of binary system components with silicon containing acetylene peroxide excess thermodynamic properties (enthalpies, entropies and Gibbs energies) have been determined.

Термодинамічні характеристики бінарної системи гептан-3-метил-3-трет.гексилперокси-1-триметилсиліл-1-бутин / Г. В. Мельник, В. В. Сергеєв, С. І. Герасимчук, В. М. Дібрівний // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 58–60. – Бібліографія: 4 назви.