До питання реформування регіональної політики України

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено стан та перспективи реформи регіональної політики України. Розглянуто роль демократичних політичних інститутів в процесі реформування та оптимізації відносин «центр-регіони» в Україні. The state and prospects of reform of regional policy of Ukraine are examined. The role of democratic political institutes during the process of reforming and optimization of “centre – regions” relations in Ukraine are viewed.

Кукарцев О. До питання реформування регіональної політики України / О. Кукарцев // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – Випуск 21. – С. 107–112. – Бібліографія: 26 назв.