Дослідження регенерації оцтової кислоти виробництва вінілацетату

Thumbnail Image

Вивчено каталітичне окиснення кротонового альдегіду в середовищі “кротонової фракції” оцтової кислоти – відходів виробництва вінілацетату. Визначено оптимальний каталізатор та умови проведення процесу. Запропоновано технологічну схему утилізації “кротонової фракції” з використанням обладнання діючого виробництва. Catalytic oxidization of crotonic aldehyde in the environment of “crotonic fraction” of vinegar acid (wastes of production of initial aldehyde). The optypum catalyst and conditions of conduction of process are determined. The technological scheme of utilization of “crotonic fraction” with a usage of equipment of operating manufacturing is proposed.

Левуш С. С. Дослідження регенерації оцтової кислоти виробництва вінілацетату / С. С. Левуш, Ю. В. Кіт // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 208-210. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review