2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано способи вимірювання і вимірювальні схеми, які застосовувались під час вимірювання перехідних контактних опорів та їхніх вольт-амперних характеристик на тонких плівках. Здійснена оцінка точностей вимірювання.
A measuring method and measuring schemes which were used for measuring of transitional contact resistances and their volt−current characteristics on thin films is presented. The estimation of measuring exactnesses has been carried out.
Предложено способы и измерительные схемы, которые использовались для измерения переходных вольт-амперных характеристик на тонких пленках. Выполнена оценка точности измерения.

Вимірювання перехідних контактних опорів та їхніх вольт-амперних характеристик на тонких плівках / Степан Ющук, Сергій Юр'єв, Роман Юречко, В. Й. Ніколайчук // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 51–56.

Endorsement

Review