Сучасні українські абревіатури: перспективи і стан дослідження

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У статті розглянуто проблематику абревіатур у сучасному українському мовознавстві. Основну увагу приділено питанням класифікації абревіатур, їх морфологічної характеристики та відабревіатурного словотворення.
The paper is devoted to the abbreviation probleme in Ukrainian linguistics. The main accent is focused on classification probleme, its morphologie description and word-formation on the abbreviation basis.

Микульчик Р. Сучасні українські абревіатури: перспективи і стан дослідження / Роман Микульчик // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 538 : Проблеми української термінології. — С. 11–15. — (Теоретичні засади термінознавства та лексикографії).