Концептуальні засади кадастрового зонування рекреаційних територій

Наведено зразок теоретичних положень рекреаційної діяльності, а саме – проаналізовано фактори, які формують концептуальні засади зонування рекреаційних територій. Запропонована концептуальна модель кадастрового зонування рекреаційних територій. Приведены теоретические положения рекреационной деятельности, а именно – результаты анализа факторов, формирующих концепцию зонирования рекреационных территорий. Предложена концептуальная модель кадастрового зонирования рекреационных территорий. Was made review theoretical comparatively recreational activity, as follows – is conduct analysis of factors forming conception of the cadastrale zone of the recreational territory. Conception model of the cadastrale zone recreational territory are presentation.

Перович Л. Концептуальні засади кадастрового зонування рекреаційних територій / Л. Перович, Н. Піскоровська// Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 273–277. – Бібліографія: 7 назв.