Сутність управління витратами на вітчизняних підприємcтвах

Thumbnail Image

Розглянуто сутність управління витратами на вітчизняних підприємствах, визначено взаємозв’язок елементів системи управління витратами з функціями менеджменту та основні принципи управління витратами за умови застосування системного підходу. The meaning of costs management on national enterprises is considered in this, it was also showed a relation between elements of the system of costs management and functions of management and the main principles of costs management using the systematic method.

Ясінська А. І. Сутність управління витратами на вітчизняних підприємcтвах / А. І. Ясінська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 594 : Логістика. – С. 357–360. – Бібліографія: 15 назв.

Endorsement

Review