Бюджетування як елемент процесу управління підприємством

Уточнено трактування терміну "бюджетування", визначено його роль та місце у процесі управління підприємством, досліджено взаємозв'язок між бюджетуванням та основними категоріями менеджменту. There are in the article the interprétation of the term "budgeting" is specified, its role and place in the process of management is determined, the interrelation between budgeting and basic categories of management is investigated.

Мельник О. Г. Бюджетування як елемент процесу управління підприємством / О. Г. Мельник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 478 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 31–38. – Бібліографія: 15 назв.