Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено фотополімеризацію деяких вінілових мономерів відмінної будови у присутності полівінілпіролідонової (ПВП) матриці без використання ініціаторів. Підтверджено активуючу дію ПВП як фотосенсибілізатора, ефективність дії якого визначається природою і полярністю мономера. The photopolymerization of some vinyl monomers of another construction at the prezence of polyvinylpirrolidone (PVP) matrix without initiators usage is investigated. It was confirmed the initiating action of PVP as photosensibylizer, it’s efficiency of action is determined by nature and polaricity of monomer.

Шекета М. Л. Особливості кінетики фотополімеризації деякихвінілових мономерів у присутності полівінілпіролідонової матриці / М. Л. Шекета, Н. І. Терешко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 187-191. – Бібліографія: 8 назв.