Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто використання інтелектуальних засобів, мережевих технологій та сучасних засобів обчислювальної техніки при вирішенні питань підвищення ефективності систем інформаційного забезпечення та керування електричними мережами і об'єктами. При цьому досліджуються проблеми, оцінюються можливості і перспективи шляхів технічного розвитку та використання нових програмних засобів. Problems of intelligence methods, networks technologies and modern computer facilities application are considered at efficiency increase problems solution of information provision and electrical networks and objects control systems. Besides, problems are investigated, possibilities and prospects of technical development methods and new programme means application are estimated.

Кириленко О. В. Інтелектуалізація інформаційно-керуючих систем, як засіб підвищення ефективності електроенергетичного виробництва / О. В. Кириленко, О. С. Яндульський, В. О. Гінайло // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 78–84. – Бібліографія: 9 назв.