Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано вплив кута вмикання, кількості секцій та інших параметрів на величину пульсації електромагнітного моменту вентильних реактивних двигунів з буферами енергії. Наведено результати та графіки досліджень вентильних реактивних двигунів з послідовними буферами енергії. The influence of an switch on angle, amount of sections and other parameters on magnitude of pulsings of an electromagnetic moment of switched reluctance motor with buffers of energy are described. The researches results of switched reluctance motor with buffers of energy are given.

Ткачук В. І. Дослідження пульсації електромагнітного моменту вентильного реактивного двигуна з буферами енергії / В. І. Ткачук, Л. В. Каша, В. Г. Гайдук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 164–170. – Бібліографія: 3 назви.