Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Проведено аналіз динаміки відлікового пристрою лічильників кількості рідини тахометричного типу, які працюють у мережі з перервною подачею рідини. Розглянуто випадок поновлення подачі рідини у мережі водопроводу, який частково заповнений повітрям внаслідок перервної подачі рідини.

Валько Т. В. Деякі динамічні характеристики відлікових пристроїв лічильників кількості рідини тахометричного типу у мережі з перервною подачею рідини / Т. В. Валько // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 10-12. – Бібліографія: 3 назви.