Інфрачервона спектроскопія естерів кислот ріпакової олії

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Методом інфрачервоної спектроскопії досліджено ріпакову олію, її метилестери та ізопропілестери. Установлено перевагу застосування як палива у зимовий період ізопропілестерів порівняно з метилестерами. The infrared spectroscopy method was used for investigation of rapeseed oil, its methylesters and isopropylesters. It is determined it is better to use isopropylesters as fuel than methylesters in the operation during the winter season.

ріпакова олія, спектроскопія

Ткачук В. В. Інфрачервона спектроскопія естерів кислот ріпакової олії / В. В. Ткачук, Ф. Г. Фабуляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 392-397. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review