2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено метод побудови оптимальних послідовних планів експерименту для створення інтервальних моделей прийняття рішень, який реалізується у два етапи: проведення насиченого експерименту та планування кожного наступного спостереження за критерієм мінімізації множини нерозпізнаних рішень.
The method of design of sequential experiments for creation decision support interval models is presented in this article. Design procedure is realized in two stages: conducting of the saturated experiment by the criterion of minimization of the domain of unrecognized decisions and design of every next observation.

Дивак М. Л. Послідовне планування експериментів для побудови інтервальних моделей прийняття рішень / М. Л. Дивак, А. В. Пукас, М. Л. Шпінталь // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 138–146. — (Математичне моделювання та комп’ютерні технології).