Державна підтримка малого інноваційного підприємництва у сфері збуту продукції

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано поширені важелі державної політики розвинених країн щодо підтримки малого інноваційного підприємництва під час налагодження збуту нової продукції. На підставі світового досвіду та з урахуванням специфіки можливостей держави у перехідній економіці запропоновано заходи щодо вирішення збутових проблем вітчизняного малого інноваційного підприємництва. The common methods of state politics in developed countries in the field of small innovation entrepreneur ship support in the process of new products distribution organization are analyzed in this article. The ways of distribution problems solving of Ukrainian small innovation entrepreneur ship are suggested on the basis of the world experience and according to the specifics of our country possibilities.

Вінтоняк В. М. Державна підтримка малого інноваційного підприємництва у сфері збуту продукції / В. М. Вінтоняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 433–437. – Бібліографія: 7 назв.