Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто існуючі та перспективні електричні нагрівачі для очистки стрілочних переводів від снігу та льоду, проаналізовано різні способи нагрівання. Запропоновано використання індукційного нагрівання стрілочних переводів і на підставі проведених експериментальних досліджень доводяться переваги цього способу над нагріванням за допомогою ТЕНів.

Мещан И. В. Характеристики существующих и перспективных способов нагрева стрелочных переводов / И. В. Мещан // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 400 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 105–110. – Библиография: 7 названий.