Використання ізобутанолу як сировини для одержання акрилатних мономерів

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено окислення ізобутилового спирту на оксидному каталізаторі. Встановлено вплив температури, часу контакту і концентрації спирту на склад продуктів. Показано, що ізобутиловий спирт можна ефективно утилізувати, використовуючи дану каталітичну систему, що дає змогу перетворити його в метакролеїн. Process of oxidation of isobutanol to metacrolein using oxide catalyst has been studied. Effect of temperature, time of contact and concentration of the alcohol on composition of the products has been determined. It has been shown that isobutyl alcohol can be effectively utilized using the given catalytic system, which allows to convert it to metacrolein.

Охабський Р. І. Використання ізобутанолу як сировини для одержання акрилатних мономерів / P. І. Охабський, В. А. Кожарський, В. В. Івасів // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 147–149. – Бібліографія: 5 назв.