Thumbnail Image

Досліджено хімічний і біохімічний склад ягід аборигенних сортів винограду столового і технічного напряму. Здійснено кількісний аналіз вмісту загальних фенольних і пектинових речовин у зрілих ягодах винограду. Substitution chemical and biochemical composition of grape vine berries of the local table and wine varieties. The quantitative analysis of maintenance of phenolic and pectins matters of commons is carried out in the mature grape vine berries.

Біохімічний склад ягід кримських аборигенних сортів винограду як перспективних джерел біологічно активних сполук / Н. В. Толкачова, С. В. Левченко, В. О. Волникін, В. Я. Чирва // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 73-74. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review